İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Bursa’nın Nilüfer ilçesine atanan Sayın Kaymakamımız Avni ORAL Onuruna Sodes Düşler Âleminde 25.08.2017 tarihinde veda yemeği düzenlendi.
 
Sayın Kaymakamımız Avni Oral; Yaklaşık dört yıldır Kozan’da olduğunu, ailesi ile birlikte Kozan’a çok alıştığını, bir evladının da Kozan’da dünyaya geldiğini ve artık kendisinin de Kozan ile bir bağının olduğunu kaydetti. Görev yaptığı süre içerisinde Kozanlı hemşerileri, kurum ve daire amirleri ile önemli hizmetlere de imza attığını kaydeden Kaymakamımız Avni Oral Bursa’nın Nilüfer İlçesinde de artık bir hemşerilerinin olduğunu hatırlattı.
Yapılan konuşmaların ardından Kaymakamımız Avni Oral’a Kozan Belediye Başkanı Musa ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa KANDEMİR, Kozan Ticaret Borsası Başkanı Mehmet YAĞAN, Beyazay Derneği Şube Başkanı Ahmet ÜNAL ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa SIRKINTI tarafından Plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Kaymakam Avni Oral ve eşi Av. Hande Sinem ORAL daha sonra programa katılan protokol heyeti ve davetliler ile tek tek vedalaşarak helalleştiler.
 
Sodes Düşler Aleminde gerçekleşen veda yemeğine İlçe protokolü, Siyasi Partilerin temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Şehit Aileleri ve davetliler katıldılar. 
 
Sayın Kaymakamımız Avni ORAL kendisinin onuruna düzenlenen Veda Yemeğine katılan Tüm Kozanlılara teşekkür etti.