Kaymakamımız Avni ORAL, İlçemize bağlı Durmuşlu, Düzağaç, Horzum ve Çulluuşağı mahallelerini 23.05.2017 Salı günü ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet EROĞLU, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Orman İşletmesi Müdürü hazır bulundular.
 
Mahalle muhtarlarının ve sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Sayın Kaymakamımız Avni ORAL, Muhtarlardan mahalleler ile ilgili bilgi aldılar.
   
Sayın Kaymakamımız yapılan ziyaretler esnasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları verdiler. Kaymakamımız mahalle ziyaretleri kapsamında Durmuşlu İlkokulunuda ziyaret etti. Okulda öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek eğitim hakkında bilgi alıp, sorunlarını dinledi.
 
Daha son Horzum Jandarma Komutanlığında Durmuşlu, Düzağaç, Orçan, Çulluuşağı, Kabaktepe, Yanalerik mahalle muhtarları ve kamu kurum amirleri ile toplantı yapan Kaymakamımız Avni ORAL, muhtarlarımızın istek ve şikâyetlerini dinledi. Toplantı da mahallelerimizin genel güvenlik sorunları görüşüldü.