Kaymakamımız Avni ORAL, İlçemize bağlı Akçalıuşağı, Boztahta ve Karahamzalı mahallelerini 09.06.2017 Cuma günü ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde Belediye Başkan  Yardımcısı Yaşar ŞENÖZ, Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Kordinasyon Müdürü Kürşat SEDEFOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet EROĞLU, İlçe Emniyet Müdür Serkan ÜZÜLMEZ, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Orman İşletmesi Müdür Yardımcısı hazır bulundular.
Sayın Kaymakamımız yapılan ziyaretler esnasında muhtarlardan bilgi aldılar ve  mahalle sakinleri ile sohbet ederek sorunlarını dinleyerek ve sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları verdiler. 
Daha son Akçalıuşağı Mahallesi Dede Mehmet Akçalı İlkokulu/Ortaokulu Yemekhanesinde Akçalıuşağı, Karahamzalı, Çamlarca, Kuyubeli, Çürüklü, Minnetli ve Boztahta Mahalle muhtarları ve kamu kurum amirleri ile toplantı yapan Kaymakamımız Avni ORAL, muhtarlarımızın istek ve şikâyetlerini dinledi. Toplantı da mahallelerimizin genel güvenlik sorunları, sağlık hizmeti sorunları, elektrik sorunları, mahalli hizmetler sorunları görüşüldü.
Daha sonra ziyaret kapsamında, Boztahta Mahallesinde ikamet eden Şehit Gönül KÜÇÜK’üın Ailesi ile Karahamzalı Mahallesinde ikamet eden Şehit Kudret EROĞLU’nun Ailesi ziyaret eden Sayın Kaymakamımız ve heyet şehit aileleleri ile sohbet ederek ailelerimizin taleplerini dinlediler.