Kaymakamımız Avni ORAL, İlçemize bağlı Akdam, Akarca, Salmanlı, Gökgöz, Kızlarsekisi ve Postkabasakal mahallelerini 20.07.2017 Perşembe günü ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan ŞAHİN, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Orman İşletmesi Müdürü, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Görevlisi hazır bulundular.
 
Mahalle muhtarlarının ve sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Sayın Kaymakamımız Avni ORAL, Muhtarlardan mahalleler ile ilgili bilgi aldılar.
 
Kaymakamımız Sayın Avni Oral Mahalle ziyareti kapsamında Akdam camisinde Kuran Kursu eğitimi alan öğrencilerimizi ziyaret etti. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Camide öğrencilerle sohbet ederek eğitim hakkında bilgi alıp, sorunlarını dinledi.
 
Sayın Kaymakamımız yapılan ziyaretler esnasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek Mahallelerin elektrik sorunları, içme suyu ve kanalizasyon sorunları, eğitimle ilgili sorunları, yol sorunları, tarımsal sorunları, kültürel ve ekonomik sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları verdiler.
 
Sayın Kaymakamımız Avni ORAL ziyaretleri kapsamında, Akdam Mahallesinde ikamet eden Şehit Mehmet USLU’ nun Ailesini, Postkabasakal Mahallesinde Şehit Ergün KARACA’ nın Ailesini ziyaret eden Sayın Kaymakamımız ve heyet şehit aileleri ile sohbet ederek ailemizin talep ve şikâyetlerini dinlediler.
 
Şehit Ailesi, Mahalle muhtarları, Mahalle sakinleri, Öğrenciler Kaymakamımız Avni ORAL ve heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.