Kaymakamımız Avni ORAL, İlçemize bağlı Kuytucak, Bağözü, Kemer, Duralıuşağı Mahallelerini ve Savruk Yaylasını 30.08.2017 Çarşamba günü ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet EROĞLU, İlçe Emniyet Müdür V. Güngör AKPINAR, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Orman İşletmesi Müdürü, İlçe Müftü Vekili hazır bulundular.
 
Mahalle muhtarlarının ve sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Sayın Kaymakamımız Avni ORAL, Muhtarlardan mahalleler ile ilgili bilgi aldılar.
     
Sayın Kaymakamımız yapılan ziyaretler esnasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek Mahallelerin elektrik sorunları, eğitimle ilgili sorunları, yol sorunları, tarımsal sorunları, kültürel ve ekonomik sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları verdiler.
 
Şehit Ailesi, Mahalle muhtarları, Mahalle sakinleri, Öğretmenler, Öğrenciler Kaymakamımız Avni ORAL ve heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.