Saygıdeğer Kozanlılar,
20.08.2017 tarihinde yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile yeni görev yerim olan Bursa İli Nilüfer Kaymakamlığına atanmış bulunmaktayım. 03.09.2013 tarihinde İlçemizde başlamış olduğum görev süresi içerisinde, daima sizlerin konuksever, içten ve samimi duygularıyla karşılaştım. Şunu açık bir şekilde ifade etmek isterim ki, Çukurova’nın Toroslarla kucaklaştığı medeniyet şehri ve geleceğimiz Türkiye’sinde bölgesinin en önemli merkezlerinden biri olacak Kozan’ımızın, layık olduğu hizmete kavuşması için her fırsatı değerlendirdik. Devletimizin imkânları çerçevesinde tüm hizmet birimleri ile gece gündüz demeden İlçemiz için çaba gösterdik. Görev sürem boyunca kamu kaynaklarını büyük bir hassasiyetle etkin, verimli kullanmaya, kullandırmaya çalıştım. Hizmetlerin yürütülmesi sırasında açık, adil ve samimi olmaya özen gösterdim. Bu konularda başarılı olduğum ölçüde kendimi huzurlu sayarım. Bu çerçevede Ülkemizin hangi noktası olursa olsun görevimiz ne olursa olsun bu bilinçle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu münasebetle Ülkemizin değerli İlçesi Kozan’ımız da bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Siz Kozan halkını tanımaktan ve sizlere hizmet etmekten daima gurur duyacağım. Bundan böyle beni bir hemşeriniz olarak görmenizi diliyorum.    
Ayrıca 4 yıl aşkın görev sürecinde hizmet noktasında benimle birlikte görev yapan tüm kamu çalışanlarına, kişi ve kurumlara şükranlarımı sunuyor, siz değerli hemşerilerimin görev sürem içerisinde şahsım ve aileme göstermiş olduğu yakınlığa ve alakaya gönülden teşekkür ediyorum.
 
Kendisine hizmet edenleri sahiplenmesi ile kadirbilirliğin örneklerini defalarca gösteren Kozanlılara en kalbi şükranlarımı sunuyor, hepinize saygılarımla arz-ı veda ediyorum.